Pomóż uchronić twórczość Anny Bojarskiej od zapomnienia!

Anna Bojarska zawsze była zbyt niezależna i kontrowersyjna, by uzyskać wsparcie mainstreamu – czy to w czasach, kiedy polską kulturą rządziło środowisko Gazety Wyborczej, czy w tych, kiedy rządzi nią środowisko Gazety Polskiej.

Ta strona służy opublikowaniu, krok po kroku, całej jej twórczości, zaczynając od artykułów i książek dotąd niewydanych, a także jej bogatej twórczości malarskiej.

Jeśli choć raz poruszyła Cię twórczość Anny Bojarskiej, zachęcamy Cię do wsparcia tego przedsięwzięcia, nawet w sposób symboliczny:

Bardzo docenimy regularne wsparcie, dzięki któremu będziemy mogli systematycznie rozwijać nasze przedsięwzięcie. Prosimy o kliknięcie loga PATRONITE, by wspierać nas tą drogą:

Możliwe jest także ustawienie (cyklicznej) wpłaty na rachunek bankowy:

odbiorca: EDUVOLUTION
nr konta: 71 1140 2004 0000 3702 7734 6768
dla przelewów z zagranicy: PL71114020040000370277346768 BIC/SWIFT BREXPLPWMBK
tytuł przelewu: Anna Bojarska

Nasze zobowiązania:

250+ / Gdy osiągniemy ten próg finansowania, będziemy wgrywać na stronę annabojarska.pl co najmniej jeden nowy artykuł tygodniowo. Rozpoczniemy też przepisywanie z rękopisu/skanowanie niewydanych dotąd tekstów Anny Bojarskiej.

500+ / Gdy osiągniemy ten próg finansowania, będziemy wgrywać na stronę annabojarska.pl co najmniej jeden nowy artykuł tygodniowo, ale także jedną ilustrację stworzoną przez Annę Bojarską (obraz/grafika/rysunek). Jednocześnie zintensyfikujemy proces przepisywania z rękopisów i skanowania jej niewydanych dotąd tekstów.

1000+ / Gdy osiągniemy ten próg finansowania, będziemy nie tylko co tydzień (lub częściej) wgrywać na stronę annabojarska.pl jeden nowy artykuł i jedną ilustrację stworzoną przez Annę Bojarską (obraz/grafika/rysunek), ale także będziemy umieszczać na Patronite i na stronie annabojarska.pl kolejne, niewydane jeszcze książki jej autorstwa.

Będziemy także publikować systematycznie w niewielkich nakładach kolejne niewydane dotąd książki Anny Bojarskiej w wersji papierowej, z prawem do pierwokupu dla naszych Patronów.